ده قانون برتر زندگی

قانون یکم : به شما جسمی داده می‌شود . چه جسمتان را دوست داشته یا از آن متنفر باشید ، باید بدانید که در طول زندگی در دنیای خاکی با شماست .
قانون دوم : در مدرسه‌ای غیر رسمی و تمام وقت نام‌نویسی کرده‌اید که "زندگی" نام دارد . در این مدرسه هر روز فرصت یادگیری دروس را دارید . چه این درس‌ها را دوست داشته باشید چه از آن بدتان بیاید ، پس بهتر است به عنوان بخشی از برنامه آموزشی برایشان طرح‌ریزی کنید .
قانون سوم : اشتباه وجود ندارد ، تنها درس است . رشد فرآیند آزمایش است ، یک سلسله دادرسی ، خطا و پیروزی‌های گهگاهی ، آزمایش‌های ناکام نیز به همان اندازه آزمایش‌های موفق بخشی از فرآیند رشد هستند .
قانون چهارم : درس آنقدر تکرار می‌شود تا آموخته شود . درس‌ها در اشکال مختلف آنقدر تکرار می‌شوند ، تا آنها را بیاموزید . وقتی آموختید می‌توانید درس بعدی را شروع کنید ، بنابراین بهتر است زودتر درس‌هایتان را بیاموزید .
قانون پنجم : آموختن پایان ندارد . هیچ بخشی از زندگی نیست که در آن درسی نباشد . اگر زنده هستید درس‌هایتان را نیز باید بیاموزید .
قانون ششم : قضاوت نکنید ، غیبت نکنید ، ادعا نکنید ، سرزنش نکنید ، تحقیر و مسخره نکنید ، وگرنه سرتون میاد . خداوند شما را در همان شرایط قرار می‌دهد تا ببیند شما چکار می‌کنید .
قانون هفتم : دیگران فقط آینه شما هستند . نمی‌توانید از چیزی در دیگران خوشتان بیاید یا بدتان بیاید ، مگر آنکه منعکس کننده چیزی باشد که درباره خودتان می‌پسندید یا از آن بدتان می‌آید .
قانون هشتم : انتخاب چگونه زندگی کردن با شماست . همه ابزار و منابع مورد نیاز را در اختیار دارید ، این که با آنها چه می‌کنید ، بستگی به خودتان دارد .
قانون نهم : جواب‌هایتان در وجود خودتان است . تنها کاری که باید بکنید این است که نگاه کنید ، گوش بدهید و اعتماد کنید .
قانون دهم : خیرخواه همه باشید تا به شما نیز خیر برسد . 


/ 4 نظر / 18 بازدید
تک دختر

سلام عزیز دلم بدو بیا: سایت تفریحی دختران "سایت تفریحی تک دختر" *آقا پسرا هم میتونن بیان ها* www.takdokhtar.ir همراه با انجمن تفریحی www.forum.takdokhtar.ir بدو بیا که پر از عشق و حاله راستی چند تا مدیر هم برای بخش های انجمن میخوایم، اگه دوست داشتی مدیر شی به admin پیام خصوصی بده تازه میتونی وبلاگت رو تو تک دختر ثبت کنی تا به دلیل الکسای بالای تک دختر رتبه وبلاگت تو الکسا افزایش پیدا کنه و بازدیدت زیاد بشه www.takdokhtar.ir/link یه سیستم جالب هم داریم به اسم لاوومتر که میتونی توش اسم خودت و عشقت رو وارد کنی و ببینی درصد عشقتون چقدره www.takdokhtar.ir/lovometr عکس ها و فایل های وبلاگت رو هم میتونی تو آپلود سنتر تک دختر با سرعت خیلی زیاد آپلود کنی www.takdokhtar.ir/upload

محمد حسن زاده

با سلام خدمت شما دوست عزیز ,وبلاگ زیبا و پر محتوایی دارید , به نظر بنده همین محتوای ارزشمند هست که باعث افزایش طرفداران وبلاگ شما شده است . یک پیشنهاد عالی برای شروع یک کسب وکار مستقل و پر دارمد برای شما دارم . امکانات بسیار متنوع و کاربردی به صورت رایگان در اختیار شما قرار داده می شود . از چندین جهت به صورت انحصاری سود خواهید داشت . اینم بگم شروع این کسب و کار جدید بدون هزینه اولیه است . پیشنهاد میکنم حتما یه سری به سایت بنده بزنید من در خدمتم - موفق باشید http://mediasms.ir/

مینا

سلام من معتقدم وبلاگ نویسیت خیلی خوبه مطلب آخریت جالب بود بیا تو سایت من آدرستو برام بذار داشته باشم بهت هر روز سر بزنم مرسی

amirdesigner

وبلاگ نویس عزیز با سلام اگر برای وبلاگ خود به بنر تبلیغاتی و هدر شیک و زیبا نیاز داری میتونی با قیمت مناسب به این سایت سفارش بدی و بنر خودتو چندساعته تحویل بگیری !!! باتشکر ----- گروه بازاریابی امیردیزاینر www.amirdesigner.ir