آدمخواران

پنج آدمخوار به عنوان کارمند در یک اداره استخدام شدند . هنگام مراسم خوشامدگویی رئیس اداره گفت : شما همه جزو تیم ما هستید . شما اینجا حقوق خوبی می گیرید و می توانید به غذاخوری شرکت رفته و هر مقدار غذا که دوست داشتید بخورید . بنابراین فکر خوردن کارکنان دیگر را از سر خود بیرون کنید . آدمخوارها قول دادند که با کارکنان اداره کاری نداشته باشند .
چهار هفته بعد رئیس اداره به آنها سر زد و گفت : می دانم که شما خیلی سخت کار می کنید . من از همه شما راضی هستم . امّا یکی از نظافت چی های ما ناپدید شده است . کسی از شما می داند که چه اتفاقی برای او افتاده است ؟ آدمخوارها اظهار بی اطلاعی کردند .
بعد از اینکه رئیس اداره رفت ، رهبر آدمخوارها از بقیه پرسید : کدوم یک از شما نادونا اون نظافت چی رو خورده ؟ یکی از آدمخوارها با اکراه دستش را بالا برد .
رهبر آدمخوارها گفت : ای احمق ! طی این چهار هفته ما مدیران ، مسئولان و مدیران پروژه ها را خوردیم و هیچ کس چیزی نفهمید و حالا تو اون آقا را خوردی و رئیس متوجه شد ؟ !

از این به بعد لطفاً افرادی را که کار می کنند نخورید .

/ 2 نظر / 15 بازدید
انتشارات حدیث قلم

با سلام دوستان عزیزی که اهل قلم هستند و تمایل به چاپ آثار یا نوشته های خود در هر سبکی به صورت شخصـــــی یا به صورت مجموعـــه ای دارند. این انتشارات آمادگی خود را برای چاپ آثار گرانبهای شما به صورت شخصی با کمترین هزینه و به صورت مجموعه فقط با چهل هزارتومان (40/000 تومان) اعلام میدارد. جهت اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 88214163-021 یا ایمیل آدرس Hadiseghalam@Gmail.com تماس حاصل فرمائید. مدیر بازرگانی خانم.شُکری

شيطوني

سلام دوست خوبم خيلي وبلاگه خوبي داري موفق و سربلند باشي اگه لايق دونستي به سايته منم سر بزن و خوشحالم ميكني اگه منو بذاري لينك دوستانت قول ميدم دوسته خوبي برات باشم به آينده اميدوار باش برات از خدا ميخواهم به اندازه دلت بهت زيبايي بده اين گل ها تقديم تو باد [گل][گل][گل][گل]